Fanerat med mahogny. Två lådor i sargen. Lös bricka. Undertill med hyllplan. På hjultrissor. Längd 74, djup 42, höjd 61 cm.
Slitage. Märken. Fläckar. Torrspricka.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10