Sybord empire-stil 1900-talets första hälft/mitt

Fanerat med mahogny, ca 45x46x75 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Tygklädsel med slitage

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?