Armband, 18K guld, i form av orm, ögon med granat och syntetisk rubin. Svensk importstämpel.

Inre omkrets 16 cm, bredd ca 6-10 mm.
Vikt 19,8 g.

Åldersrelaterat slitage. Smärre skador.

Utropspris
1 400 EUR