Ib Kofod-Larsen

(Danmark, 1921-2003)
Ib Kofod-Larsen
(Danmark, 1921-2003)

Ib Kofod-Larsen, soffa OPE möbler 1960-tal

Stomme av jakaranda, klädd med skinn, lösa dynor, sitthöjd ca 42 cm, ca 150x73x73 cm

Bruksslitage. Repor. Senare klädsel.

Utropspris
5 000 SEK
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13