Tiffany & Co, ring, platina med briljantslipad diamant ca 0.31 ct enligt gravyr.

Märkt Tiffany & Co och numrerad.
Storlek 15,25/48.
Total vikt 3,3 g.
Med etui och ask.

Obetydligt ytslitage. Gravyr.

Utropspris
1 000 EUR