Madeleine Pyk – en samling F769

Oscar Magnus Löfdahl

(Sverige, 1811-1895)
Oscar Magnus Löfdahl
(Sverige, 1811-1895)

Oscar Magnus Löfdahl, Egendomen Stackebo

Signerad O M Löfdahl. Olja på duk 27 x 35,5 cm.

Slitage. Krackelyr. Fläckar.

Utropspris
2 500 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02