Aplique / Ljushållare / Ljuslampett, mässing, flamländsk, 1700/1800-tal.

Madonnan med Jesusbarnet i relief. För ett ljus. Höjd 30, bredd 10,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR