Armband, 14K guld/vitguld med prinsess- och baguetteslipade diamanter.

Diamanter totalt ca 2.52 ct.
Längd 18 cm, bredd ca 4,60 mm.
Total vikt 17,9.
Med etui och ask från Whitehall Jewellers.

Smärre slitage. Obetydligt nagg på en diamant.

Utropspris
2 000 EUR