Ring, art deco, platina med gammalslipad samt rosenslipade diamanter, Moskva, 1900-talets första hälft.

Mittdiamant ca 0.18 ct. Storlek 17,75/56. Total vikt 5 g.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
550 EUR