Ring, 14K vitguld, droppformad smaragd och diamanter.

Smaragd ca 2.58 ct, diamanter totalt ca 0.54 ct enligt medföljande IGI report nr 34J1919624.
Storlek 17/53,5. Total vikt 3,5 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
1 500 EUR