Östen Kristansson, pall, Vittsjö möbel, 1960-tal.

Pall av ek med sits av läder. Etikettmärkt. SItthöjd 45 cm.

Lösa fogar. slitage

Utropspris
2 500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13