Himmelsäng, "Skattmansö", Ikeas 1700-tals serie, 1990-tal.

Lackerat trä, bäddmått ca 200x137 cm, yttermått ca 213x150x228 cm, isärtagbar

Bruksslitage. Gavlar med sprickor

Utropspris
5 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13