1634657

Pietro Chiesa

(Italien, 1892-1948)
Pietro Chiesa
(Italien, 1892-1948)

Pietro Chiesa, efter, vas, glas, "Cartoccio", Fontana Arte, osignerad.

Näsduksskål i gultonat glas. Bredd 29, höjd 23 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre slitage.

Utropspris
250 EUR