Bordslampor 2 st, modell nr B 052 och B 053, Bergboms 1900-talets andra hälft

Glaserat stengods, diametrar mellan ca 11-13 cm, höjder utan skärmar 35-45,5 cm, med skärmar ca 51-60 cm

Ej funktionstestad. Krackelyr.

Utropspris
3 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13