Byrå, barockstil, omkring 1900.

Fanerad med alm och rot. Tre lådor. Bredd 85, djup 46, höjd 75 cm.

Märken. Fanerskador. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13