1636372

Ring 18K guld med cabochonslip safir och vita stenar

Stämplad Tesi, Tenn & Silver Ab, Göteborg 1968. Bredd front ca 8 mm. Storlek 18.5/58 Vikt 6 g.

Gravyr. Bruksslitage. Enstaka nagg

Utropspris
8 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06