Christian Liaigre, vaser, ett par, Liaigre, Frankrike, 2000-tal.

Cylindriska, svartlackerat trä. Etikettmärkta Liaigre. Höjd 18-22, yttre diameter 20-24, inre diameter 12-16 cm.

Några repor och fläckar. Den större med liten skada på mynningen.

Utropspris
3 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69