Golvlampa, modell 32786, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Stomme av mässing. En ljuspunkt. Brickmärkt NK 32786. Veckad textilskärm medföljer. Höjd 132 cm (exklusive skärm).

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13