Olle Hermansson

(Sverige)
Olle Hermansson
(Sverige)

Olle Hermansson, eldhund, "Räven", Husqvarna, 1960-tal

Gjutjärn, längd 43 cm, höjd 29 cm

Slitage. Rost.

Utropspris
2 500 SEK