Ole Lynggaard ring 18K vitguld med en rund briljantslipade diamant, "Love you"

bredd ca 15 mm, storlek 57, vikt 28 g. Signerad Ole L och CL.

Slitage. Repor. Omrodiering rekommenderas.

Utropspris
25 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13