Hänge, Lennart Magnusson, 18K vitguld med mörk safir och briljantslipade diamanter, kedja medföljer

A&M, Lennart Magnusson, Göteborg, ej årstämplad. Diamanter totalt ca 0.60 ct. Safir ca 9 x 8 mm. Mått hänge med ögla ca 20 x 13 mm. Kedja 18K vitguld, längd ca 40 cm. Totalvikt 6.8 g

Smärre slitage.

Utropspris
8 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13