Hänge, Lennart Magnusson, 18K vitguld med mörk safir och briljantslipade diamanter, kedja medföljer
A&M, Lennart Magnusson, Göteborg, ej årstämplad. Diamanter totalt ca 0.60 ct. Safir ca 9 x 8 mm. Mått hänge med ögla ca 20 x 13 mm. Kedja 18K vitguld, längd ca 40 cm. Totalvikt 6.8 g
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.