RULLKLAFFSEKRETÄR, troligtvis Bröderna Gustavsson, 1950/60-tal.

Teak. Rullklaff med bakomliggande lådinredning. Tre underliggande lådor, svärtade draghandtag. Rundade svärtade ben. L 90, B 47, H 96. Nyckel finns.

Slitage. Smärre repor och fläckar.

Utropspris
1 500 SEK