Örhängen, 14K guld med odlade halvpärlor och rosenslipade diamanter.

Diameter ca 11 mm. Total vikt 3,7 g.

Åldersrelaterat slitage. Enstaka stenar med smärre nagg.

Utropspris
400 EUR