Ring med 18K vitguld med mörk safir och åttkantslipade diamanter

Diamanter totalt ca 0.08 ct. Safir ca 6 x 5 mm. Höjd ca 20 mm. Storlek 17/53. Vikt 5 g

Bruksslitage. Små nagg på safir

Utropspris
5 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13