Karmstolar, ett par, s.k. Gripsholmsfåtöljer, 1900-tal.

Målade stolar med lösa plymåer. Textilklädsel. sitthöjd 45, bredd 66, höjd 90 cm.

Slitage. Färgbortfall. Fläckar.

Utropspris
2 500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13