Ring, solitär, vitguld med briljantslipad diamant 0.96 ct.

Diamant 0.96 ct, G/si2 enligt medföljande EGL report US90252703D. Fattning 18K vitguld. Skena 14K vitguld, stämplad Kraiko. Storlek 17.5/54.5. Vikt 3.8 gram

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
35 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06