John Haavs Johnson, "Lofoten - utsikt från konstnärshuset".
Signerad John Haavs Johnson. daterad 19654 a tergo. Duk 75,8 x 75,8 cm.
Viss ytsmuts. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK