Trädgårdsbänk, Swedish Grace, 1900-talets första hälft.

GAvlar i svartmålat tympanonformat gjutjärn med reliefdekor. Sits av lövträ. Längd ca 123, djup 59,5, sitthöjd 45 cm.

Smärre slitage. Fläckar. Rostangrepp. Märken. Omarbetad.

Utropspris
12 000 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13