Brosch 14K guld med gammal- och rosenslipade diamanter

totalvikt diamanter ca 1.20 ct, mått brosch ca 55 X 10 mm, totalvikt 4.5 g.

Bruksslitage. Nagg. Ca H/I i.

Utropspris
9 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13