Golvlampor, ett par, "Cono", Giso, Nederländerna. 2000-tal.

Mässing, opalvit glaskupa. Höjd 160 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott. Ej funktionstestad.

Utropspris
300 EUR