1646300

Göran Augustson

(Finland, 1936-2012)
Göran Augustson
(Finland, 1936-2012)

Göran Augustson, Komposition.

Signerad med blyerts Göran Augustson och daterad -84. Serigrafi, numrerad 73/100. Bildstorlek 50 x 70 cm.

Helhetsintrycket är gott. Något vågigt papper. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
300 EUR

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13