Göran Augustson, Komposition.
Signerad med blyerts Göran Augustson och daterad -84. Serigrafi, numrerad 73/100. Bildstorlek 50 x 70 cm.
Helhetsintrycket är gott. Något vågigt papper. Ej examinerad ur ram.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10