Judith Johansson

(Sverige, 1916-1993)
Judith Johansson
(Sverige, 1916-1993)

Judith Johansson, matta, "Björkhult". Rölakan. 320 x 232 cm. Signerad JJ (Judith Johansson).

Komponerad 1964.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Formgivare

Utropspris
1 500 EUR

Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923