Toshiyuki Kita

(Japan, Född 1942)
Toshiyuki Kita
(Japan, Född 1942)

Toshiyuki Kita, fåtölj, 'Wink', Cassina, 1980-tal.

Vilstol med vit skinnklädsel, ställbar rygg och fotstöd. Sitthöjd 36, bredd 85, höjd 101 cm, längd utvecklad 150cm.

Något slitage, märken smärre fläckar.

Utropspris
4 000 SEK

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69