Uno & Östen Kristiansson, hallmöbel/spegel med hylla, 1960/70-tal.
Teak och teakfanér. Rektangulär lös spegel, hyllan med tre lådor. Bredd 38, höjd 154 cm.
Smärre slitage och märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10