Signerad KG Nilson och daterad 1980. Triptyk. Olja på pannå 11,5 x 7 cm vardera, mått inklusive ram 32,4 x 44,3 cm.
Proveniens
Galleri Octopus
4 500
431
488
Utropspris
8 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
21 jan 18:52
4 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
21 jan 9:16
4 000 SEK
15 jan 11:27
3 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
14 jan 17:08
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1