W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis"

Signerad W.M. Thomsen. Akvarell 31 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Proveniens

Ekegrenska samlingen, Sverige.

1 200
115
130
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
6 jan 18:27
1 200 SEK
5 jan 12:05
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13