Ett par örhängen 18K vitguld med två runda briljantslipade diamanter, sannolikt Tiffany & Co

totalvikt ca 2.00 ct ca H vs, totalvikt ca 3.7 g. Numrerade 25816. Kopia på kvitto och etui från Tiffany & Co medföljer.

Inköpta år 2000 hos Tiffany New York enligt uppgift och medföljande kvitto. Bruksslitage.

Utropspris
55 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13