Ett par örhängen 18K vitguld med två runda briljantslipade diamanter, sannolikt Tiffany & Co

totalvikt ca 2.00 ct ca H vs, totalvikt ca 3.7 g. Numrerade 25816. Kopia på kvitto och etui från Tiffany & Co medföljer.

Inköpta år 2000 hos Tiffany New York enligt uppgift och medföljande kvitto. Bruksslitage.

Klubbat pris
64 000
6 072
6 949
Utropspris
55 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
5 jan 21:52
64 000 SEK
5 jan 21:49
62 000 SEK
5 jan 21:46
60 000 SEK
5 jan 21:44
58 000 SEK
5 jan 21:43
56 000 SEK
5 jan 20:54
54 000 SEK
30 dec 2025 20:33
52 000 SEK
30 dec 2025 9:05
50 000 SEK
29 dec 2025 20:29
30 000 SEK
29 dec 2025 18:13
21 000 SEK
28 dec 2025 22:52
20 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20