totalvikt ca 2.00 ct ca H vs, totalvikt ca 3.7 g. Numrerade 25816. Kopia på kvitto och etui från Tiffany & Co medföljer.
Inköpta år 2000 hos Tiffany New York enligt uppgift och medföljande kvitto. Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10