Örhängen, enstens, 18K vitguld, briljantslipade diamanter totalt 2.04 ct Medföjande GIA dossier.

Diamanterna 1.03 ct D (River)/ VS2 + 1.01 ct E (River) VS2 enligt GIA report. Laserinkription. Total vikt 2.0 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
12 000
125 280
13 573
Utropspris
13 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
11 jan 15:04
12 000 EUR
11 jan 15:04
11 800 EUR
11 jan 15:04
11 600 EUR
11 jan 15:04
11 400 EUR
11 jan 15:03
11 200 EUR
11 jan 15:03
11 000 EUR
11 jan 15:02
10 800 EUR
11 jan 15:02
10 600 EUR
9 jan 12:20
10 400 EUR
7 jan 8:33
6 000 EUR
6 jan 23:02
5 000 EUR
6 jan 14:45
4 000 EUR
6 jan 14:36
3 000 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13