Collier 18K guld med runda briljantslipade diamanter
Totalvikt diamanter 1.75 ct enligt medföljande dokument, bredd ca 8 - 20 mm, inre diameter ca 11.5 cm, totalvikt 70 g. Med italienska stämplar. Etui från Bartorelli medföljer.
Bruksslitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.