Collier 18K guld med runda briljantslipade diamanter

Totalvikt diamanter 1.75 ct enligt medföljande dokument, bredd ca 8 - 20 mm, inre diameter ca 11.5 cm, totalvikt 70 g. Med italienska stämplar. Etui från Bartorelli medföljer.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
70 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13