Signerad Karström och daterad -89. Duk 130 x 128 cm.
20 000
1 910
2 169
Utropspris
32 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
5 jan 8:05
20 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
4 jan 22:36
10 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
4 jan 17:43
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1