Mauritz Karström

(Sverige, 1962-2005)
Mauritz Karström
(Sverige, 1962-2005)

Mauritz Karström, Utan titel

Signerad Karström och daterad -89. Duk 130 x 128 cm.

20 000
1 910
2 169
Utropspris
32 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
5 jan 8:05
20 000 SEK
4 jan 22:36
10 000 SEK
4 jan 17:43
5 000 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13