Guldsmedsaktiebolaget (GAB), kandelabrar två st Swedish Grace, Stockholm 1930-tal.

För fem samt tre ljus, patinerad brons, med gravyr, höjd ca 14 cm, längd ca 21-40 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Gravyr

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13