För fem samt tre ljus, patinerad brons, med gravyr, höjd ca 14 cm, längd ca 21-40 cm
Bruksslitage. Repor. Fläckar. Gravyr
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10