Guldsmedsaktiebolaget (GAB), kandelabrar två st Swedish Grace, Stockholm 1930-tal.

För fem samt tre ljus, patinerad brons, höjd ca 14 cm, längd ca 21-40 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar.

Klubbat pris
3 013
286
327
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
2 jan 17:48
3 013 SEK
2 jan 17:48
2 813 SEK
2 jan 13:45
2 600 SEK
2 jan 13:45
2 400 SEK
2 jan 3:49
2 200 SEK
2 jan 3:48
2 000 SEK
2 jan 3:48
2 000 SEK
1 jan 14:51
1 800 SEK
27 dec 2025 0:49
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13