Georg Fischhof

(Österrike, 1859-1914)
Georg Fischhof
(Österrike, 1859-1914)

Georg Fischhof (Hans Wagner), utan titel

Signerad med pseudonym H. Wagner, olja på duk, 100 x 74 cm

Fläckar. Krackelyr. Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
4 000 SEK