Renhorn och läder. Dekor av ren. Signerad E. Poggats. Knivblad av stål märkt C. B. Blomqvist Sweden. Längd 28 cm.
Smärre slitage. Spricka.
600
57
65
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
3 jan 19:20
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
1 jan 22:38
505 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1