Steiff, hund, foxterrier, Tyskland 1930-tal.

Knapp i vänster öra. Längd 31 cm. Höjd 30 cm.

Slitage. Lagning.

1 200
114
130
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
31 dec 2025 13:51
1 200 SEK
27 dec 2025 23:51
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79