Omega

(Schweiz)
Omega
(Schweiz)

Seamaster, "Big Blue", kronograf, armbandsur, 44 mm.

Stål, automatisk, safirglas, datum, 24-timmarsvisning, originallänk, ca 1973. Servad 7.10.2025 (1 års servicegaranti).

Caliber 1040, Boettnr. 176.004.

Saknar bezel insert. Löst spänne. Åldersrelaterat slitage. Repor. Urverket fungerar vid katalogiseringstidpunkten, Bukowskis garanterar inte att urverket kommer att fungera i framtiden. Observera att urverket inte har testats för tidsprecision och kan behöva servas på köparens bekostnad. Potentiella köpare bör inspektera varje klocka för att försäkra sig om dess skick. För mer information, vänligen läs våra Köpvillkor.

Formgivare

Omega har skapat flera av klockvärldens mest ikoniska modeller.

Klubbat pris
2 100
21 987
2 385
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
11 jan 20:41
2 100 EUR
8
11 jan 20:40
2 000 EUR
11 jan 20:37
1 950 EUR
8
11 jan 20:37
1 900 EUR
11 jan 20:37
1 850 EUR
8
11 jan 20:36
1 800 EUR
11 jan 20:36
1 800 EUR
8
11 jan 20:36
1 750 EUR
11 jan 17:10
1 700 EUR
8 jan 2:39
1 650 EUR
7 jan 21:10
1 600 EUR
6 jan 12:20
1 550 EUR
5 jan 21:22
1 500 EUR
5 jan 21:18
1 450 EUR
5 jan 21:11
1 350 EUR
5 jan 21:10
1 300 EUR
5 jan 13:21
1 200 EUR
4 jan 23:46
1 150 EUR
4 jan 16:51
1 050 EUR
4 jan 16:03
1 000 EUR
4 jan 15:59
500 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13