Oliw87 (Tobias Ekman)

(Sverige, Född 1987)
Oliw87 (Tobias Ekman)
(Sverige, Född 1987)

Oliw87, "Don't Drug or Die".

Signerad Oliw87 och daterad 2017 a tergo. Duk 100 x 70 cm.

Reva i duken vid målningens övre omtag.

Klubbat pris
4 000
380
434
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
1 jan 20:51
4 000 SEK
1 jan 18:44
3 700 SEK
1 jan 13:54
3 500 SEK
31 dec 2025 11:08
3 000 SEK
30 dec 2025 23:15
2 800 SEK
29 dec 2025 15:46
1 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23