ca 3.5 ct ca J/K i samt trappslipade safirer (möjligen syntetiska) och runda briljantsliapde diamanter totalvikt ca 2 ct, bredd , storlek ca 56, totalvikt 10 g. Med italienska stämplar.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10