Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant

ca 3.5 ct ca J/K i samt trappslipade safirer (möjligen syntetiska) och runda briljantsliapde diamanter totalvikt ca 2 ct, bredd , storlek ca 56, totalvikt 10 g. Med italienska stämplar.

Bruksslitage.

45 000
4 298
4 881
Utropspris
170 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
11 jan 19:42
45 000 SEK
11 jan 19:15
41 000 SEK
11 jan 19:15
25 000 SEK
11 jan 19:02
22 000 SEK
10 jan 22:56
21 000 SEK
8 jan 21:54
20 000 SEK
8 jan 20:31
5 000 SEK
4 jan 18:12
3 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13