Soffa, 2 karmstolar, 2 stolar, klaffbord Karl Johan, olika modeller, 1800-tal.

Fanerade med mahogny. Stoppade sitsar, Skuren dekor, Sitthöjd 40-45, Soffans längd 250, bordet 90 x 90, höjd 70 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skador.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
4 jan 17:52
3 200 SEK
3 jan 20:43
500 SEK
3 jan 14:52
400 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703